Skip to navigation Skip to main content

Velký úspěch mladých fotbalistů Touax Supíkovice

Velký úspěch mladých fotbalistů Touax Supíkovice


15. února se v Mohelnici odehrál halový turnaj mladších přípravek, za účasti osmi týmů, rozdělených do dvou skupin. Do skupiny A byli rozlosováni naši talentovaní fotbalisté Touax Supíkovice.

Hned v prvním utkání se Supíkovičtí střetli s družstvem z Hranic (modří). Zde se projevila dlouhá cesta a po vyrovnaném boji nakonec chlapci podlehli těsně 1:2. Hned ve druhém zápase si však naši fotbalisté spravili chuť a mužstvu Moravské Třebové nasázeli do branky 14 gólů. Zápas tak skončil jasným výsledkem 14:0. V posledním třetím zápase skupiny potvrdil Touax Supíkovice svou formu a mužstvo Mohelnice rozstřílel v poměru 9:0.

V semifinále narazili Supíkovice na tým ze skupiny B, Hranice (bílí). Tento zápas měl rozhodnout, které mužstvo půjde do finále a které bude hrát o 3. místo. Hned v úvodu však Supíkovice ukázali svou sílu a jasným výsledkem 5:0 postoupili do finále.

V zápase o vítěze turnaje se tak mladí fotbalisté Touax Supíkovice utkali s mužstvem Hranic (modří). Do zápasu lépe vstoupil soupeř a po rychlých brankách vyhrávali 3:0. Supíkovicím se ještě podařilo snížit na 3:2, ale únava a vyčerpaní byli evidentní a tak finálový zápas skončil poměrem 4:2 pro Hranice (modří).

Trenéři Supíkovic, by rádi ocenili všechny malé fotbalisty, kteří i v polovičním počtu oproti ostatním týmům odehráli celý turnaj velmi bojovně, obětavě a s vysokým nasazením. Předvedli tak, že i mužstvo z malé vesnice se může měřit s týmy z velkých měst.

Klukům patří velké poděkování a gratulace!

Rozlosování:

  • Skupina A - Mohelnice, Moravská Třebová, Hranice (modří), Touax Supíkovice
  • Skupina B - Prostějov, Rýmařov, Hlubočky, Hranice (bílí)

Konečné pořadí:

  1. místo: Hranice (modří)
  2. místo: Touax Supíkovice
  3. místo: Rýmařov

Tým Touax Supíkovice:

Na fotce zleva:  Pudil Miloš (trenér), Kornel Balica, Pudil Adam, Pudil Miloš, Glac Jakub, Kubánek Jiří, Burďák Martin, Příhoda Ladislav (asistent trenéra), Polák Vladislav (golman)

  • Kontakty
  • Online poptávka