Skip to navigation Skip to main content

Obchodní prostory

Obchodní prostory

POTŘEBUJETE RYCHLE A S VÝHODNÝMI NÁKLADY POSTAVIT PRODEJNU? ZÍSKAT NOVÉ ZÁKAZNÍKY?

Společnost Touax, s. r. o., si uvědomuje, že v oblasti retailu (obchodu a stravování) je doba pro uvedení výrobků na trh zásadní otázkou. Naše modulová řešení jsou vždy připravená k rychlé instalaci. Výběrem modulárních konstrukcí si zajistíte téměř okamžitou existenci na trhu. Potřebujete-li svůj prodejní prostor rozšířit, designově vylepšit, je modulové řešení tím nejlepším. Zatímco Váš obchod zůstane otevřený, což Vám umožní zachovat svůj tržní podíl a vydělávat, náš profesionální tým se postará o celou stavbu. Prostoje jsou vždy omezené na minimum. Navíc jsme schopni přizpůsobit se Vašim architektonickým návrhům a zachovat tak Váš firemní vzhled a provozní požadavky. Vše zrealizujeme přesně dle Vašich potřeb.

Nabízíme vám pohodlné, funkční a reprezentativní prostory, které jsou postavené na míru z obytných modulů přesně podle vašich požadavků a splňují současné standardy.

Široké možnosti volby zařízení a vybavení interiéru i úpravy exteriéru dle vašich potřeb (prosklené stěny, výlohy, pokladní okénky, různá barevnost…)

Vyrábíme moduly v šíři až 3 m a délce až 9 m. Moduly lze vzájemně kombinovat a propojovat dle vašich specifikací.

  • Prodejní prostory pro trvalé nebo sezónní využití
  • Rychlé a mobilní řešení typu „Copy & Paste“
  • Vhodné pro rozvoj prodejní / distribuční site (obchody, franšízy, maloobchodní prodejny, služby atd.)
  • Úpravy exteriéru a opláštění dle potřeb zákazníka (prosklené stěny, výlohy, výdejní / pokladní okénka, barevnost atd.)
  • Široké možnosti volby zařízení a vybavení interiéru

 

Další možné řešení:

Obchody, franšízy, maloobchodní prodejny, vzorkovny, výstavní místnosti, servisní střediska a další služby

 

 

  • Kontakty
  • Online poptávka