Skip to navigation Skip to main content

Touax modulová řešení pro průmysl

UVAŽUJETE V ROCE 2016 O OPTIMALIZACI PROSTOR A PROVOZNÍCH NÁKLADŮ VAŠICH AREÁLŮ? POTŘEBUJETE DOBUDOVAT CHYBĚJÍCÍ OBJEKTY? CHYSTÁTE SE OTEVŘÍT NOVÉ PROVOZY NEBO POBOČKY?
VSAĎTE NA MODULOVOU TECHNOLOGII
 
touaxluciemoschella1.jpg
 
Vážená paní, vážený pane,

víte, že z modulů lze ve velmi krátkém čase a za výhodných podmínek budovat dočasné, sezónní nebo trvalé a na míru šité objekty? Díky modulovým stavbám získáte schopnost efektivně plánovat a řídit investice a náklady na provoz budov a zázemí svých provozů a v čase upravovat jejich kapacitu.

Na základě vašich požadavků na funkci, kapacitu, vybavení, vzhled a plánovanou délku užívání vám navrhneme nejen optimálně dimenzované, moderní a funkční administrativní, výrobní nebo provozní prostory, ale i vhodný způsob jejich pořízení.

Hlavní výhody modulových staveb:

  • Úspora: Investičních nákladů: naše řešení jsou průměrně o 35 % levnější než tradiční výstavba. Provozních nákladů: nevyužitý objekt lze přemístit, přestavět nebo prodat.
  • Variabilita: Stavebnicový charakter umožňuje snadno a úsporně měnit dispozici, kapacitu (zvýšení / snížení), účel, funkci nebo umístění objektu přesně podle vašich potřeb.
  • Mobilita: Mobilita našich řešení vám umožní přemisťovat objekty v areálu / provozu (nejen) v závislosti na jeho postupujícím rozvoji nebo měnících se potřebách zázemí pro zaměstnance nebo subdodavatele.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím klikněte na odkaz níže a vyplňte kontaktní formulář. Osobně garantuji velmi rychlé jednání k Vaší plné spokojenosti.
 
Pavel Horák

Senior manažer prodeje Touax s.r.o.
Tel. +420 724 053 695
touaxchciinvestovatdo.konceroku2014.jpg
Inspirujte se našimi modulovými řešeními: 

  • Kontakty
  • Online poptávka