Skip to navigation Skip to main content

Řada Standard

Odolnost, životnost, variabilita, funkčnost

Řada Standard

Řada Standard představuje výrobky vyvinuté s cílem nabídnout nejlepší kompromis mezi požadavkem na vysokou funkčnost a užitnou hodnotu a současně nízkou cenu.

Jde o kvalitní, odolný, vysoce variabilní produkt, který plní základní stavebně-technické, požární a hygienické normy zemí EU. Své uplatnění najde na domácím trhu (EU) ve formě prodeje samostatných jednotek – většinou dále využívaných k realizaci krátkodobých nájemních objektů – a prodeje a realizaci modulových objektů ke střednědobému nebo trvalému užití, a to méně náročným segmentům nebo zákazníkům.

Moduly jsou vhodné především pro stavební firmy nebo firmy, které se zabývají pronájmem různých zařízení, strojů a mobilních prostor, a to k budování jejich portfolia typizovaných modulů, ze kterých realizují pronájmy samostatných modulových jednotek nebo větších modulových objektů. Jsou ovšem ideální i pro koncové zákazníky k realizaci dočasných nebo trvalých objektů s požadavkem na splnění základních norem a vyšší užitnou hodnotu.

Modulové objekty postavené z výrobků této řady jsou charakteristické svým tradičním stavebnicovým vzhledem (s viditelnými nosnými ocelovými rámy, spoji jednotlivých modulů a patrným panelovým systémem stěn), maximálním zaměřením na odolnost a životnost, rychlostí a jednoduchostí montáže a demontáže, vysokou variabilitou (vícepatrové objekty, rekonfigurace, přestavby, paleta vybavení a doplňků) a samozřejmě maximální funkčností.

Řada Standard nabízí moduly v obytném, chodbovém nebo sanitárním provedení. Jsou určeny ke všem typům sestav. Lze volit z 2 typů ocelových celosvařovaných rámů nazvaných TS a TD, které udávají mechanické a statické vlastnosti a umožňují použít danou úroveň izolace a povrchové úpravy. Dimenzovány jsou pro maximálně třípatrové objekty (R+2). Výchozí rozměry jsou standardizované (ISO rozměry a pouze u TS včetně výšky), ale je k dispozici i určitý počet volitelných možností. Rámy se liší pouze ve vnější výšce – 2790 mm (TS) a 2850 mm (TD). Pro každý rám existuje paleta možností izolací, protipožární odolnosti a základního vybavení (elektro set, okna, dveře atd.) a doplňků. Moduly TS jsou plně kompatibilní s Touax nájemním parkem.

 

 

  • Kontakty
  • Online poptávka