Skip to navigation Skip to main content

Řada Performance

Kvalita, hodnota, variabilita, univerzálnost

Řada Performance

Řada Performance představuje výrobky vyvinuté s cílem nabídnout vysokou zákaznickou hodnotu při zachování univerzálnosti použití.

Jde o velmi kvalitní, funkční a univerzální produkt, který nabízí širokou variabilitu provedení a vyhovuje nejpřísnějším stavebně-technickým, požárním a hygienickým normám zemí EU. Své uplatnění najde na domácím trhu (EU) ve formě prodeje a realizaci modulových objektů ke střednědobému nebo trvalému užití náročnějším segmentům nebo zákazníkům, nebo dlouhodobého pronájmu objektů s vysokými požadavky na kvalitu řešení.

Moduly jsou vhodné především pro koncové zákazníky z různých segmentů k realizaci dočasných nebo trvalých objektů jako kvalitní alternativa k tradiční výstavbě.

Modulové objekty postavené z výrobků této řady jsou charakteristické svým moderním provedením a vzhledem exteriéru (stavebnicový vzhled – rámy, modulové spoje a panelový systém stěn – může být potlačen přídavnou pohledovou fasádou), systémem stěn „plná stěna“ (z dřevěných nebo kovových profilů), maximálním zaměřením na kvalitní zateplení (tepelné mosty v obvodovém plášti jsou minimalizovány) a odpovídající požární odolnost, vysokou variabilitou realizačního standardu (široká škála možnosti provedení, bohatá nabídka zařizovacích předmětů) a výrobní variabilitou (vícepatrové objekty, přizpůsobení rozměrů, přestavby a mobilita).

Řada Performance nabízí moduly v obytném, chodbovém nebo sanitárním provedení. Jsou určeny ke všem typům sestav. Lze volit z 3 typů ocelových celosvařovaných rámů nazvaných TS, TD a TE, které udávají mechanické a statické vlastnosti a umožňují použít danou úroveň izolace a povrchové úpravy. Dimenzovány jsou pro maximálně třípatrové objekty (R+2). Výchozí rozměry jsou standardizované (ISO rozměry a pouze u TS včetně výšky), ale je k dispozici i určitý počet volitelných možností. Rámy se liší pouze ve vnější výšce – 2790 mm (TS), 2850 mm (TD) a 2950 mm (TE). Pro každý rám existuje paleta možností izolací, protipožární odolnosti a základního vybavení (elektro set, okna, dveře atd.) a doplňků. Jen moduly TS jsou plně kompatibilní s Touax nájemním parkem.

  • Kontakty
  • Online poptávka