Skip to navigation Skip to main content

Řada Design

Kvalita, estetika, komfort, životnost

Řada Design

Řada Design představuje výrobky vyvinuté s cílem nabídnout vysokou zákaznickou hodnotu s důrazem na estetiku, životnost a komfort.

Jde o vysoce kvalitní, komfort a užitek zvyšující produkt, který nabízí širokou variabilitu provedení a vyhovuje nejpřísnějším stavebně-technickým, požárním a hygienickým normám zemí EU. Své uplatnění najde na domácím trhu (EU) výhradně ve formě prodeje a realizaci modulových objektů k trvalému užití náročným segmentům nebo zákazníkům.

Moduly jsou určené zejména pro náročné koncové zákazníky z různých segmentů, kteří očekávájí designové a energeticky úsporné řešení a za kvalitu jsou ochotni zaplatit, a to k realizaci trvalých objektů jako komfortní alternativa k tradiční výstavbě.

Modulové objekty postavené z výrobků této řady jsou charakteristické svým moderním provětrávaným fasádním systémem (fasáda je součástí stěnového systému, udržuje optimální vlhkost stěn a zvyšuje jejich životnost – zvyšuje odpařování, snižuje riziko vzniku vlkosti a plísní v interiéru), systémem stěn „plná stěna“ (z dřevěných nebo kovových profilů), maximálním zaměřením na design a komfort srovnatelný s tradiční výstavbou (kvalitní zateplení – tepelné mosty v obvodovém plášti jsou minimalizovány; odpovídající požární odolnost; vysoká variabilita realizačního standardu – široká škála možností provedení, bohatá nabídka zařizovacích předmětů; výrobní variabilita – vícepatrové objekty, přizpůsobení rozměrů, přestavby).

Řada Design nabízí moduly v obytném, chodbovém nebo sanitárním provedení. Jsou určeny do všech typů sestav. Lze volit z 2 typů ocelových celosvařovaných rámů nazvaných TD a TE, které udávají mechanické a statické vlastnosti a které umožňují použít danou úroveň izolace a povrchové úpravy. Dimenzovány jsou pro maximálně třípatrové objekty (R+2). Výchozí rozměry jsou standardizované (ISO rozměry, ale pouze půdorys), ale je k dispozici i určitý počet volitelných možností Rámy se liší pouze ve vnější výšce – 2850 mm (TD) a 2950 mm (TE). Pro každý rám existuje paleta možností izolací, protipožární odolnosti a základního vybavení (elektro set, okna, dveře atd.) a doplňků. Moduly nejsou kompatibilní s Touax nájemním parkem.

  • Kontakty
  • Online poptávka