Skip to navigation Skip to main content

Podporujeme

Společnost Touax podporuje:Touax podporuje projekt Dětské hřiště u nové MŠ v obci Poříčany

V září roku 2010 společnost Touax s.r.o., zástupci obce Poříčany a místní školy společně slavnostně otevřeli novou obecní mateřskou školku, která přinesla krásné a moderní místo pro dalších dvacet pět rodin a jejich děti. Dalším krokem ve společné spolupráci mezi obcí Poříčany a společností Touax je projekt Dětské hřiště u nové mateřské školky, které si klade za cíl dětem kromě moderní budovy poskytnout i zajímavý a tvořivý prostor v zahradě, která novou školku obklopuje. Společně s firmou Touax je projekt financován ze Státního zemědělského intervenčního fondu, z Programu rozvoje venkova. Díky tomuto projektu budou do členité zahrady mateřské školky zakomponovány herní prvky, které prostor oživí, nikoli radikálně změní.

 

www.zsporicany.cz

Asociace profesionálních obchodníků, o.s.

(APO) je nezávislá nezisková organizace sdružující členy, kteří se profesionálně zabývají obchodní činností v roli obchodníků, manažerů nebo podnikatelů, nebo se zajímají o tuto profesi nebo obor.

www.apoeu.cz

Fotbalový klub FC Vysočina Jihlava

Největší sportovní subjekt kraje Vysočina s nejrozsáhlejší mládežnickou základnou, kvalitním sportovně – technickým zázemím a reálnými vyhlídkami na stabilní působení v nejvyšší české fotbalové soutěži.

www.fcvysocina.cz

Český rozhlas Regina - Karlínské filmové léto

Stejně jako minulý rok i letos Touax podporuje karlínské filmové léto. Jde o letní kino na zahradě Českého rozhlasu Regina, v Hybešově ulici č. 10 v Karlíně. 

www.rozhlas.cz/regina/portal

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Touax podporuje nejvýznamnější mezinárodní filmový festival kategorie A ve střední a východní Evropě a jediný festival kategorie A v České republice. Kategorie A zařazuje MFF Karlovy Vary do skupiny prestižních festivalů se statutem "nespecializovaný festival se soutěží celovečerních hraných filmů" jako jsou MFF v Cannes, Berlíně, Benátkách či Tokiu.

www.kviff.com/cs/uvod

Bohemians Praha 1905

Podporujeme pražský fotbalový klub z vršovického Ďolíčku Bohemians 1905.

www.bohemians.cz

 

 

  • Kontakty
  • Online poptávka