Skip to navigation Skip to main content

Prodejna Horní Věstonice

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově otevřela další prodejnu z modulů Touax


Mikulov, 28. srpna 2013 – Novou prodejnu smíšeného zboží otevřela Jednota, spotřební družstvo v Mikulově, člen skupiny COOP. Provoz prodejny smíšeného zboží byl zahájen tuto středu za účasti paní Vlasty Ličmanové, předsedkyně představenstva a vedení Jednoty Mikulov a v neposlední řadě starosty obce pana Ing. Vladislava Moravčíka. Tato prodejna je dalším z unikátních projektů nového designu Jednoty Mikulov, který bude i nadále prosazován.

Moderní vzhled a profesní funkcionalita byla zakomponována v modulové sestavě o rozloze 199 m2, kde byl kladen důraz na dodržení legislativních podmínek provozování prodeje potravin. Objekt má hlavní plochu řešenou jako prodejní část, další plocha je tvořena skladovacím prostorem a zbytek je zázemí provozního personálu. Vysoká úroveň je kladena na kvalitu regálového vybavení, mrazících a chladících zařízení, pokladního boxu a nábytku. Za poznámku stojí, že prodejna je opatřena úsporným LED osvětlením.

Prodejna je vybudována modulovou technologií společnosti Touax, která se podílela i na samotném projektovém návrhu.  Objekt byl při návrhu nejprve rozdělen na několik prostorových jednotek – modulů, které se následně v závodě jeden po druhém vyrobily a na místě se pak již jen během několika dnů sestavily do výsledné podoby prodejny. Zákazníci zde naleznou sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží denní potřeby. Obchod má otevřeno od pondělí do pátku 6.00 – 17.00 hod., v sobotu 6.30 -12.00 hod. a v neděli 7.30 – 11.30 hod.

Více fotografií naleznete zde 

  

  

  • Kontakty
  • Online poptávka