Skip to navigation Skip to main content

Novou HR ředitelkou spol. Touax je Radka Vojtíková

Novou HR ředitelkou společnosti Touax je Radka Vojtíková


Praha, 3. 11. 2016 – Modulová divize skupiny Touax, která se specializuje na projektování, výrobu a stavbu objektů stavebnicovým systémem modulů, má novou ředitelku oddělení lidských zdrojů. Stala se jí Radka Vojtíková, která převzala řízení HR společnosti jak v Praze, tak v moravských Supíkovicích, kde se nachází hlavní výrobní závod společnosti i výzkumné a vývojové oddělení pro celou divizi.

Radka Vojtíková se věnuje oboru řízení lidských zdrojů více než 17 let. V Touaxu by ráda využila zkušenosti, které získala ve společnostech Voith Industrial Services, GE Aviation Czech, Bosal či Faurecia Exhaust Systems. Během své kariéry byla tvůrkyní a iniciátorkou mnoha aktivit zejména v oblasti nových mzdových systémů, programů mentoringu i nových organizačních struktur. Je absolventkou Vyšší odborné sociálně právní školy v Praze v oboru personální řízení. Mluví anglicky a ve volném čase se ráda věnuje lyžování, tanci, četbě a grafologii.

Věřím, že posílení managementu o personalistku s mnohaletými zkušenostmi přispěje ke stabilizaci celého výrobního závodu, umožní zkvalitnit personální procesy a rozvinout podporu a rozvoj více než 400 zaměstnanců Touax v ČR a SR,“ uvedl Igor Zahradníček, generální ředitel Touaxu ČR a SR.  

 

  • Kontakty
  • Online poptávka