Skip to navigation Skip to main content

Newsletter - Touax novinky 1/2013

 
TOUAX NOVINKY 1/2013 

MODULY TOUAX NEJPRVE ZAPLAVILY ULICE ČESKÝCH MĚST, ABY NÁSLEDNĚ VELKÁ VODA ZAPLAVILA NÁS. ZLATÁ MEDAILE ZA DESIGN, MODULOVÉ NOVINKY PRO LETOŠNÍ FILMOVÝ FESTIVAL V KARLOVÝCH VARECH, NOVÉ ŠKOLKY, OBCHODY A VEŘEJNÉ TOALETY.
 

Albert Tošovský, obchodní ředitel Touax
Albert Tošovský
obchodní ředitel Touax
Vážení přátelé,

abyste byli v obraze, chceme se s vámi formou tohoto občasníku podělit o některé novinky a zajímavosti ze světa Touax 
a modulových staveb. Ne vždy půjde o zkušenosti pozitivní,
ale třeba i v těch méně pozitivních naleznete nějakou nečekanou inspiraci. Vždy nás těší, když naše moduly dobře slouží. Fascinuje nás, co všechno lze s nimi vytvořit. Naposledy to byly jejich neskutečné proměny v rámci festivalu Kontejnery k světu. A těší nás jejich spokojený uživatel. Zvlášť když jde o konkurenta z oboru, který propaguje v našich prostorech modulovou výstavbu veřejnosti. Jen více podobných aktivit! Netřeba se obávat, že přijde kóma...

 
ZÁPLAVA MODULŮ A KONTEJNERŮ TOUAX V ČESKÝCH ULICÍCH
ZÁPLAVA MODULŮ A KONTEJNERŮ TOUAX V ČESKÝCH ULICÍCH
Na přelomu května a června jste měsíc mohli vídat desítky našich modulů a skladových kontejnerů v ulicích Prahy, Plzně a Mariánských Lázní. Jako hlavní partner jsme podpořili konání festivalu Kontejnery k světu, historicky největší akce tohoto druhu ve veřejném prostoru v ČR. Věděli jste, že z modulů lze vytvořit kostel, hvězdárnu, kino nebo třeba půjčovnu koloběžek? Více informací o festivalu, proměnách našich modulů a kontejnerů spolu s fotografiemi naleznete zde.
 
ZÁPLAVA VODY V NAŠEM PRAŽSKÉM DEPU NÁJEMNÍCH MODULŮ
ZÁPLAVA VODY V NAŠEM PRAŽSKÉM DEPU NÁJEMNÍCH MODULŮ
Povodně si nevybírají. Ty nedávné se bohužel vybouřily i v našem depu v Lahovicích. Stovky modulů byly zaplaveny a vznikly nám vysoké škody. Ale i na této nepříjemné zkušenosti se ukazují dvě z předností modulové technologie – rychlost a variabilita. Už opět fungujeme a naše modulové objekty jsou v záři reflektorů na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. V případě potřeby jsme samozřejmě připraveni vypomoci zapůjčením modulů dalším podobně zasaženým subjektům. Fotografie z velké vody zde.
 
ZLATÁ MEDAILE ZA DESIGN
ZLATÁ MEDAILE ZA DESIGN
Premiéru na Stavebních veletrzích IBF v Brnějsme ozdobili ziskem Zlaté medaile v kategorii Design. Z 25 exponátů zvítězila naše ukázková designová kancelář s plochou osmnácti metrů čtverečních. Cena za design nás těší dvojnásob, neboť pomůže odbourávat rozšířený předsudek, že moduly se rovnají především nevzhledným zázemím na staveništích. Přitom se z nich dají stavět vizuálně velmi atraktivní realizace. Více informací zde.
 
LETOŠNÍ FILMOVÝ FESTIVAL<br>VE VARECH VE ZNAMENÍ NOVINEK
LETOŠNÍ FILMOVÝ FESTIVAL
VE VARECH VE ZNAMENÍ NOVINEK
Již tradičně se návštěvníci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech mohou těšit na modulové veřejné toalety a dětské centrum. Po loňském velkém ohlasu dojde i na větší Bageterii Boulevard. A úplnou novinkou budou festivalový obchod a dvoupatrový Dům České televize s kavárnou, studiem, workshop dílnou a terasou. Více informací naleznete zde.
 
NEJVĚTŠÍ MODULOVÁ ŠKOLKA V ČR VYROSTLA V LIBERCI
NEJVĚTŠÍ MODULOVÁ ŠKOLKA V ČR VYROSTLA V LIBERCI
Na sklonku roku 2012 byla v Liberci slavnostně otevřena dvoupatrová modulová školka pro více než 80 dětí s celkovou plochou přes 900 m². Vedle tříd a standardních místností je v budově též plně funkční a kvalitně vybavená kuchyně. Video ze stavby a další informace si můžete prohlédnout zde.
 
PRODEJNA OBUVI V POHOŘELICÍCH ZA POUHÝCH 9 DNŮ
PRODEJNA OBUVI V POHOŘELICÍCH ZA POUHÝCH 9 DNŮ
Na konci loňského října jsme postavili pro Jednotu, spotřební družstvo v Mikulově za rekordních 9 dnů novou prodejnu obuvi v Pohořelicích. Video ze stavby a další informace hledejte zde.
 
Napište nám
 
Facebook Sledujte nás i na
 www.facebook.com/Touaxmodulovestavby
Touax.cz
 

 

  • Kontakty
  • Online poptávka