Skip to navigation Skip to main content

Karlínské filmové léto

Karlínské filmové léto je letos v hledáčcích paparazzi


Praha, 23. 7. 2013 – Již 11. ročník tradičního Karlínského filmového léta odstartoval ve druhé polovině června v zahradách Českého rozhlasu Regina v Hybešové ulici. Společnost Touax, sídlící rovněž v Karlíně, je již třetím rokem hrdým partnerem jediného stálého letního kina v Praze, které milovníkům české i světové kinematografie nabízí výběr nejlepších a nejzajímavějších filmů české filmové distribuce.

Díky společnosti Touax si mohou návštěvníci užívat stejně komfortní sociální zázemí, jako má třeba Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. „Využití modulových staveb je opravdu různorodé. Jsem rád, že v rámci spolupráce s Českým rozhlasem Regina můžeme být nápomocni zápůjčkou speciálního sanitárního modulu, a pomoci tak zvýšit komfort sociálního zázemí festivalu,“ říká Jan Petr, marketingový ředitel společnosti Touax.

Pro letošní ročník se společnost Touax rozhodla oživit sanitární modul vizuálním efektem s použitím historizujících retro fotografií. Každý návštěvník letního kina se tedy může alespoň na chvíli cítit jako filmová hvězda na červeném koberci, v hledáčku fotoaparátů a filmových kamer. Před improvizovanou fotostěnou si pak mohou návštěvníci pořídit fotografie, uvnitř modulu je navíc čeká překvapení v podobě zrcadel s lentikulární fólií, rovněž s filmovou tematikou.

Speciální sanitární modul má rozměr zhruba patnáct metrů čtverečních a uvnitř se kromě toalet nachází i plně funkční umyvadla. Jeho hlavní výhodou je ale kromě jednoduchého napojení na vodu i odpad především snadná přeprava i stavba. Kompletní realizace zabere maximálně pár hodin.

Program Letního kina Regina poběží až do 8. září. V červenci začíná projekce ve 21.30 h, v srpnu a září se posouvá na 20.30 a 20.00 h. Celková kapacita areálu je zhruba tři sta padesát míst, diváci zaplatí symbolické vstupné ve výši 50 Kč.

Více o Karlínském filmovém létě 2013 a program kina najdete ZDE. 

   

   

  • Kontakty
  • Online poptávka