Skip to navigation Skip to main content

Filmové léto v pražském Karlíně právě začíná!

Filmové léto v pražském Karlíně právě začíná!


Praha, 11. 6. 2015 – Polovina června již tradičně patří zahájení populárního letního kina v zahradách Českého rozhlasu Regina v Hybešově ulici. Návštěvníci se mohou těšit na letošní české i světové novinky stejně jako na oblíbené filmové hity. Letní večery v Karlíně ovládnou například filmy Vybíjená, Kobry a užovky, Ghoul, Život je život, Avengers: Age of Ultron, Padesát odstínů šedi a řada dalších. Letošní 15. ročník Karlínského filmového léta s Českým rozhlasem opět spolupořádá Městská část Praha 8 a mezi partnery se již pátým rokem řadí společnost Touax, která na akci poskytne sanitární modul a návštěvníkům kina tak zajistí komfortní zázemí.

„Protože naše firma sídlí v Karlíně, zajímáme se o místní dění a rádi pomůžeme při zábavních akcích pro širokou veřejnost. Jako v případě Karlínského filmového léta, kam jsme zapůjčili náš sanitární modul. Právě modulové objekty jsou pro různé akce pořádané pod širým nebem dobrou alternativou, jak řešit potřebu zázemí. Jejich využití je velmi pestré – od prodejen občerstvení přes infostánky až po moduly se sociálním zázemím, které využívá jak letní kino v Karlíně, tak třeba Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Výhodou modulových staveb je jejich flexibilita, rychlost realizace během pouhých pár hodin a poté snadná demontáž. Návštěvníci se budou pohybovat v komfortně vybaveném prostředí, díky němuž si budou moci plně vychutnávat zážitek z akce,“ uvádí Jan Petr, marketingový ředitel společnosti Touax. Zapůjčený speciální sanitární modul má přibližně 15 m2 a lze jej velmi snadno připojit na vodu i odpad.

Letní kino v Karlíně s kapacitou 500 míst bude v provozu od 11. června do 6. září. Začátky představení jsou většinou ve 21.30 hodin a diváci zaplatí pouze symbolické vstupné 50 Kč. Program zájemci najdou na webu: https://www.karlinske-filmove-leto.cz/

  • Kontakty
  • Online poptávka