Skip to navigation Skip to main content

Touax Golf Cup 2013

Nejen stavbaři bojovali o vítězství na golfovém turnaji Touax Golf Cup

Praha, 19. června 2013 – Druhý ročník golfového turnaje uspořádala pro přátele modulové výstavby společnost Touax, přední evropský dodavatel modulů. Ve čtvrtek 13. června tak krásné prostředí hřiště Beroun Golf Resort přivítalo 36 hráčů především z řad managementu stavebních a průmyslových firem. V elitní kategorii hráčů s handicapem 0-18 nakonec zvítězil ředitel výrobního závodu Touax v Supíkovicích Jaroslav Ryčl. Vítězkou v kategorii žen se stala Radmila Ryčlová hrající také v barvách Touax. Soutěž o nejlepší flight pak opanovali Jiří Vacek (Onyxs), Pavel Nový (Unileasing), Petr Novák (Baustav) a Petr Frýbl (ZCU).

Berounský golfový areál hostil ve čtvrtek 13. června druhý ročník turnaje Touax Golf Cup. O vítězství zde v jednotlivých kategoriích bojovalo 36 hráčů, převážně z vyšších pater českého průmyslu a stavebního byznysu.

Za nádherného slunného počasí zvítězil v nejsilnější kategorii hráčů s handicapem 0-18 Jaroslav Ryčl z pořádající společnosti Touax, za ním skončili vydavatel Stavebních a investorských novin a majitel portálu Tvstav.cz Ivo Románek a Pavel Klimuškin, ředitel divize Hewlett Packard ESSN. V barvách Touax startující Radmila Ryčlová pak vyhrála kategorii žen.

Program turnaje doplnily další dovednostní a týmové soutěže. V soutěži flightů vyhrál tým ve složení Jiří Vacek, Pavel Nový, Petr Novák a Petr Frýbl. Mezi muži pálil nejdále Michael Hrnčíř z advokátní kanceláře Vilímková&Dudák, mezi ženami Kateřina Braithwaite z Hewlett Packard. Nejpřesnější ruku prokázal v soutěži Nearest to the pin Petr Frýbl.

Nejlepší flight turnaje (zleva): Jiří Vacek (Onyxs), Pavel Nový (Unileasing), Petr Novák (Baustav) a Petr Frýbl (ZCU).