Projektový manažer / stavbyvedoucí

Realizace staveb – projektový manažer / stavbyvedoucí

Náplň práce:

  • administrativní příprava projektů
  • podpora obchodnímu týmu v nabídkovém řízení
  • řízení a koordinace celých projektů
  • jednání s investory
  • komunikace s výrobou
  • kontrola průběhu projektů
  • zodpovědnost za hospodářský výsledek projektů

Požadavky:

  • praxe na technické pozici (např. stavbyvedoucí) min. 2roky
  • logické a technické myšlení
  • energickou komunikativní osobnost
  • schopnost rychle si osvojit nové informace
  • samostatnost a schopnost převzít zodpovědnost za svoji práci
  • schopnost pracovat s vysokým nasazením
  • znalost projektového řízení
  • aktivní znalost AJ, NJ a RJ výhodou
  • orientace v platné legislativě ČR
  • znalost práce na PC (MS Office, Project), pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky),
  • znalost A-CAD, KROS, CALIDA  aj.   výhodou

Nabízíme:

  • zázemí silné, zahraniční společnosti
  • produktové školení
  • možnost profesního a kariérního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • další zaměstnanecké výhody

Odpovědi zasílejte spolu s životopisem na adresu: michal.vasicek@touax.cz

  • Kontakty
  • Online poptávka