Projektant / konstruktér 3D CAD

Náplň práce:

  • práce ve 3D CAD systémech – Inventor / CATIA
  • návrhy modulových řešení
  • příprava nabídek a cenotvorba sestav modulových řešení
  • komunikace se sesterskými společnostmi ve střední a východní Evropě a také  USA
  • komunikace s obchodním oddělením a se subdodavateli
  • komunikace s výrobním závodem

Požadavky:

  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • výborná znalost práce ve 3D systému - Autodesk Inventor nebo CATIA (kandidáti budou důkladně testováni poskytovatelem SW)
  • schopnost rychle si osvojit nové informace
  • logické a technické myšlení
  • znalost práce na PC (MS Office), pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky)
  • samostatnost a schopnost převzít zodpovědnost za svoji práci
  • komunikativní, energická osobnost
  • schopnost pracovat s vysokým nasazením
  • plynná aktivní znalost AJ podmínkou, aktivní znalost NJ nebo RJ významnou výhodou

Nabízíme:

  • zázemí silné, zahraniční společnosti
  • produktové školení
  • možnost profesního a kariérního růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • další zaměstnanecké výhody
  • vhodné i pro absolventy

Odpovědi zasílejte spolu s životopisem na adresu: michal.vasicek@touax.cz

  • Kontakty
  • Online poptávka